| ninita a întrebat:

Va pare rau ca s-a terminat nini?

Răspuns Câştigător
| cristorindo a răspuns:

In fiecare noapte ma uitam la nini si imi placea foarte mult o sa-mi fie greu fara acest serial!

20 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Da. pacat ca se termina si dragoste si pedeapsa sad

| Anutza2610 a răspuns:

Nu...chiar ma enerva serialul ala

| ninita explică:

Nu o sa mai fie si sezonul 2

| Alexutza6755 a răspuns:

Imi pare foarte rau deoarece imi placea foarte multt nini si nu stiu ce o sa fac fara serialul asta.

| Lovemebabybee a răspuns:

Da,era un serial foarte fain :) Dar eu oricum cand mi se face dor de acest serial ma uit pe www.peteava.ro acolo gasesti toate episoadele. Funda?

| ILied a răspuns:

Mie nici nu mi-a pasat vreodata de acest desen. Nu mi-a placut niciodata. E o mare porcarie, parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| ĎĮĐĬ a răspuns:

Daaaaaaaa

| Katy20Kaithleen a răspuns:

S-a terminat nini:O?
Dar aseara m-am uitat si mai sunt episoade...

| bybyana21 a răspuns:

NU...
Imi pare rau ca s-a terminat o chestie trasa de par?
Adica sa spunem ca din punct de vedere al dramei este o drama, jalnica dar este o drama.
Dar e foarte tras de par.
Dracu, a reusit atat de mult si de mult sa se ascunda doar cu o peruca :O? Adica e irelevant.
Sa stii ca Mark Twain e mai potrivit decat sa-ti pierzi viata cu telenovelewinking

| RandyOrtonRKO a răspuns:

Imi pare foarte rau era foarte misto

| Bubble13 a răspuns:

Doamneee...cel mai oribil desen animat. parca va laudati ca aveti 13- 14 ani? tot va mai uitati la tampeniile alea de desene?!

| Denis_5853 a răspuns:

Da imi pare rau imi plaea asa mult crying

| Denis_5853 a răspuns:

Da este foarte nasol imi placea mult crying

| Dyanita a răspuns:

Daaaaacrying( a fost cel mai dragut film si o poveste foarte interesanta.Chiar imi pare rau si m-as bucura foarte tare daca ar fi si sezonul 2,

| emastelista a răspuns:

Da

| MyLoLiPoP a răspuns:

Cei aia?

| myssu a răspuns:

Nop,chiar urasc serialulhappy

| Cristal_5778 a răspuns:

Într-un fel da, într-un fel nu... oricum orice început are şi un sfârşit.

| ClaudiusTodyX2011 a răspuns:

Nu.Insfarasit s-a dus!big grin Se uita soramea la el si ma enerva.Am scapat de el.Victorie!