| Youkillme a întrebat:

Va plac serialele sau filmele rusesti?

6 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Nu

| thefighter1 a răspuns:

Nici sa nu aud de asa ceva

| Alexandra7201 a răspuns:

Nu pentru ca limba e foarte grea si nu suna bine, asa ca nu am rabdare sa vad tot filmul laughing.

| Deanme a răspuns:

Da. Imi plac.

| Undercover10 a răspuns:

Am vazut acum cativa ani un serial rusesc (singurul serial rusesc de altfel) care mi-a placut foarte, foarte mult. Se numea ''Misterele din Sankt Petersburg''. Avea niste actori superbi si jocul lor era extraordinar.Mi-a parut asa de rau cand l-au scos din grila de programe.

| Valy097 a răspuns:

Da,is foarte faine, mai toate amuzante..am vazut cam 4 cand eram in Moldova happy