| anonim_4396 a întrebat:

Va place emisiunea "Romanii au talent"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De cand a plecat Mihai Petre nu mai are acelasi farmec si numai ma uit.Noi jurati strica emisiunea. Mihai facea caterinca si era super tare sa ma uit

7 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Bineinteles. E foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi placea acum ceva ani.

| ionutborcea a răspuns:

Da de ce nu e foarte buna si faina.

| volumexd a răspuns:

Nu. E doar pentru prostit oamenii care n-au ce face acasa si se uita la tot felul de emisiuni pentru divertisment ca sa nu stea degeaba. Prostia la putere! Doar e Romania, la ce poti sa te astepti...

| Bogdan201739 a răspuns:

Imi placea, dar daca nu a mai adaugat nimic a devenit naspa

| FaraIndoiala a răspuns:

Eu chiar nu-i inteleg pe acei oamenii care se duc acolo, multi se duc acolo doar ca sa se vada la tv! De unde talent? Prea putini sunt cu adevarat talentati.

| Aiemgad a răspuns:

Vine Raduleasca si Andra cu țâța. cui nu-i place?