| amy_4782 a întrebat:

Va place Jennifer Love Hewitt? dar Ghost Whisperer?

Răspuns Câştigător
| the1answer a răspuns:

Da DA DA DA DA DA, imi place ca intalnesc alti oameni carora sa le placa pentru ca toti spun ca sunt nebuna. Este printre cele mai tari sezoane si am inteles ca se va face si sezonul 6. Si eu sunt abia pe la ep 15 sezon 5.
Jennifer Love Hewitt e o actrita super buna, iar Aiden e un scump. Mereu ei doi dau senzatia de familie!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi place f f mult, si filmu si actrita

| AleD a răspuns:

Da:X.imi plk si david conrad si personalitatea luihee hee

| deeeeea1 a răspuns:

Dalove struck e superb serialu.Eu sunt la sezonul 5.Pacat ca o sa-l terminsad. Funda?