| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Vă place Liam Neeson?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu foarte mult. E un actor bun, dar nu pe placul meu. Nu-mi place mutrita lui crying Prefer filmele cu Anthony Hopkins, Morgan Freeman si mai ales filmele cu... si ale lui Woody Allen! Forever.
Ca frumusete, imi place Brad Pitt (dar nu in filmele de actiune) cu Legendele toamnei, Întalnire cu Joe Black, Candva pe aici trecea un rau...

| M25M a răspuns:

Nu este actorul meu favorit(Robert de Niro ocupa locul fruntas) dar da, joaca foarte bine si a demonstrat-o in filme ca Schindler's List, Star wars, Kingdom of heaven, Batman, Taken. Este posibil sa mai fi vazut filme cu el dar pe astea mi le amintesc acum. Daca ai de gand sa te uiti la un film cu el nu ezita, este un bun actor.

| HeiligKreuzAchtAcht explică (pentru M25M):

Nu ezit să vad un film cu el, acum o să apară si taken 2, pe care-l aștept cu sufletu la gură. Totuși nu uita de The Grey.