| MattySmile a întrebat:

Va rog! Dati-mi exemple de seriale animate gen South Park, Family guy etc, pentru adulti!

9 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

The baby boss este și pentru copii și pentru adulți mai este the Cruts și atâta mai știu de adulți

| JohnnyWalkerBravo a răspuns:

Ugly Americans, Brickleberry, Moonbeam City, Drawn Together (Comedy Central)
Archer, Bobs Burgers, The Critic, King of the Hill (FX-FOX)
Space Ghost Coast to Coast, Aqua Teen Hunger Force, Harvey Birdman Attorney at Law, Sealab 2020 (Adult Swim)
Beavis and Butthead, Celebrity Deathmatch, The Brothers Grunt (MTV)

| JohnnyWalkerBravo a răspuns (pentru JohnnyWalkerBravo):

Poate ai vazut unele din Serialele mentionate. dar daca nu ai vazut niciunul, pot primi Funda ca ai aflat de la mine noi Seriale? (noi in sensul ca ai auzit de la mine de mine acum)

| JohnnyWalkerBravo a răspuns (pentru JohnnyWalkerBravo):

Voi primi Funda pentru raspunsul asta? Serialele astea chiar sunt de Calitate?

| JohnnyWalkerBravo a răspuns (pentru JohnnyWalkerBravo):

Stiu ca e poate prea tarziu, dar voi primi Funda pentru Serialele date?

| JohnnyWalkerBravo a răspuns (pentru JohnnyWalkerBravo):

Tot nu primesc Funda pentru Serialele date?

| luciannicolae95wow a răspuns:

The Simpsons

| AndreiCZM a răspuns:

Daca esti adult, ti-as sugera anime-uri precum tokyo ghoul sau boruto. Seriale de genul nu se prea fac. Funda? big grin

| Fcsb_Iulian_1997 a răspuns:

The Simpsons. E unul din cele mai apreciate. tongue