| M4gd4L3n4 a întrebat:

Va rog! dati-mi si mie niste seriale ca lumea... ca nu mai stiu la ce sa ma mai iut. care imi da primul, sa imi dea macar 3 seriale, in afara de The vampire diares, sau pretty little liars...

va rog! logic!

1 răspuns:
| dariutza97 a răspuns:

Ce zici de Shameless US, The pillers of the earth, Hart of dixie, Weeds, Two and a half men, Once upon a time, The secret circle, fetele gilmore, the borgias, the camelot? Daca nu te deranjeaza animeurile : naruto. naruto shippuuden, shaman king - sunt foarte faine, mai ales animeurile.