| R100 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti ceva filme ( nu conteaza genul ) la care ma pot uita cu iubitul meu happy - vizionate de catre voi + o parere despre film happy. Multumesc frumos

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Hachiko- il testezi, vezi daca plangehappy
Without a paddle, Rrrr, Year one, Tucker and Dale against evil - comedii bune, chiar razi.
500 days of summer - romantic, inteligent.
Si altele care acum nu imi trec prin mintehappy

| R100 explică (pentru valentingb):

Aseara m-am uitat singura la Hachiko...si am plans din primele minute..Foarte frumos film..si povestea si tot. Multumesc frumos pentru filme. Cateva am ales sa ma uit impreuna cu iubitul meu.

| Dariusuu a răspuns:

Îți recomand călduros filmul.

The Proposal.

| andrei1993a a răspuns:

3 Metros Sobre El Cielo 2010 (e un film foarte fain, poti sa te uiti la un trailer pe youtube ) If Only 2004, The Lucky One 2012, P.S. I Love You 2007, sper sa-ti placa happy toate sunt bune daca vrei sa le vizionezi cu iubitul tau happy

| DeyDancer a răspuns:

Incearca P.S. I love you. Este un film foarte interesant si pe de o parte romantic.Eu consider ca merita vizualizat, mai ales impreuna cu iubitul.

| R100 explică (pentru DeyDancer):

Multumesc frumos pentru raspuns.