| Alexandra260 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie daca se difuzeaza pe pro tv Gossip Girl sezonul 4 ca se terminase 3-ul si vroiam sa stiu daca se mai continua. Stiu ca sunt pe net dar daca vor fi si la tv spuneti-mi cand va rog mult. Multumesc mult. Funda

1 răspuns:
| NoGooDy a răspuns:

Se pare că nu mai continuă. Pe Pro Cinema cică de mâine e „episodul 1", dar nu ştiu din care sezon. Presupun că s-a băgat şi-n grila Pro Cinema, astfel că începe cu sezonul 1.