| Neoriginalitate a întrebat:

Va rog mult sa imi spuneti, daca stiti: cum se numea filmul acela cu un politist american, foarte agresiv el, care injunghie o femeie si crede ca a muri. In fine, se desfasoara filmul, si ca sa il prinda in flagrant, politistii o aduc pe fata la el acasa. El fiind destept, turnase alcool in toata casa inainte sa vina toti politaii. Si o injungie pe fata din nou, iar ei trag spre el si ia casa foc si mor toti!
Ultima scena este cu ei doi arzand, ea injunghiata...
Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îți dau o variantă...
The Killer Inside Me (2010)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-killer-inside-me-33049/

| Neoriginalitate explică (pentru floresdemayo):

Doamne! Multumesc mult de tot! Cat am cautat...asta e! Multumesc mult!

1 răspuns: