| Filibiu_Alexandra_Gabriela_1989 a întrebat:

Va rog sa ma ajuntati sa-mi amintesc cum se numeste un film pe care l-am vazut acum 2 ani. era un fel de comedie cu actiune. actorul principal era un indian iar actiunea se petrecea in Las Vegas sau ceva. el era taximetrist apoi intra in afaceri cu cazinouri cunoscand un bogatas... Apoi el se indragosteste de iubita acestui bogatas. impreuna fug de familia lui dar sunt urmariti. in final stiu ca ea se arunca in mare cu masina ca sa nu cada in mainile fostului iar mai apoi si actorul principal sare. ( as vrea sa revad filmul dar nu-mi amintesc cum sa-l caut) pls help!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Cred ca spui de Tigrul alb (2021) - https://www.imdb.com/title/tt6571548/?ref_=nv_sr_srsg_0.