| xXxSimonikaxXx a întrebat:

Va rog ziceti-mi niste filme de groaza da sa fie de groazahappy dau funnda

Răspuns Câştigător
| MsGringer a răspuns:

I konw what you did last summer
I still know what you did last summer
I'll always know what you did last summer
The orphan
Drag me to hell
The last house on the left
One missed call
Silent hill
The eye
House of wax
The walking dead

4 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Justin Bieber- makeover sau backstage

| 5a a răspuns:

Jeepers Creepers 1, 2, The Grudge 1, 2, 3 The white woman ( alt episod ceva de genu ), Masacul din Texas ( Caz real ), I am a legend ( cand am vizionat filmul asta aveam piele de gainabig grin ), Mutant Chronicles ( un film extraordinar de bun ), Resident Evil ( cred ca-l sti ) si sunt multe altele, cu exorcizari. Dar filmele mele preferate horror sunt astea care ti le-am scris a si mai este unu the Husk tot e fainbig grin vizionare placuta si sper ca te-am ajutat. pup :*