| alexandru28469474 a întrebat:

Va salut pe toti!
Am văzut acum cateva saptamani la un prieten un film horror, care era cu o familie, cărora le-a murit un băiețel, dar cu ajutorul vecinilor l-au readus la viata, in urma unui ritual, doar ca in loc de sufletul lui, va fi un demon, care va trebui ucis!
Problema e ca nu gasesc filmul pe internet, atunci l-am gasit fara sa vrem!
Dau funda, persoanei care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Other Side of the Door (2016)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-other-side-of-the-door-603347/

Un alt film (aproape) asemănător e Wake Wood (2011) și
Pet Sematary (1989)

5 răspunsuri:
| Ciprian0106 a răspuns:

Mai multe informații?
Site-ul ca de exemplu

| Srb72737281 a răspuns:

Intra in istoricul browserului de pe care ai accesat filmul.

| alexandru28469474 explică (pentru Srb72737281):

Daca m-am uitat acum cateva saptamani la un prieten, crezi ca mai gasesc in istoric?