| DeeaDizz a întrebat:

Vazusem odata un film interesant pe Protv dar nu mai stiu cum se numeste. Era vorba despre o fetita care avea constiinta unei fete moarte numite Penny, ucisa de iubitul ei pentru ca era gravida si el nu voia copilul. Fetita aceea visa in fiecare noapte cum Penny este ucisa ca si cand ar fi fost chiar ea si se trezea cu rani pe maini, mereu la aceeasi ora, 3.20. Si intr-un final fata il recunoaste pe criminal, acesta fiind unul dintre amicii mamei ei. Chiar as vrea sa-l revad dar stie cineva cum se numeste? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Zi-mi, când l-ai vizionat la TV?

| DeeaDizz explică (pentru floresdemayo):

Demult, acum vreo 4-5 ani.

| floresdemayo a răspuns (pentru DeeaDizz):

Aș vrea un răspuns precis, dacă vrei să te ajut. În 2010 sau 2011? A căuta filmele, care s-au transmis în decursul celor doi ani, îmi ia foarte mult timp. Și nu am...