| xerxes1 a întrebat:

Vi se pare corect la Cinema sa platesti bilet si sa-ti bage pe gat 4 trailere, 5 publicitati stupide inainte de inceperea filmului, apoi sa auzi o turma de tarani rontaind popcorn si Nachos pe toata durata filmului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta fac si eu. De fel am doar suc cu mine si ma duc dupa 11 pentru ca nu prea sunt persoane. Cand am vazut Piratii din Caraibe acum 2 luni parca erau doar 6 persoane in toata sala la 11.30. Am facut prostia sa ma duc pe zi la Mumia (porcarie de film ) si era sala plina. Nu mi/a placut deloc dar asa m/am invatat minte.

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Asta e sistemul. Fara reclame si popcorn ar trebui sa platesti biletul dublu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca tu nu mananci nimic la cinema?

| xerxes1 explică (pentru anonim_4396):

Imi iau o sticla de 0, 5 de apa.
Si evit sa merg la aceleasi orare cu turma, daca chiar vreau sa vad un film pe ecran mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xerxes1):

Asta fac si eu. De fel am doar suc cu mine si ma duc dupa 11 pentru ca nu prea sunt persoane. Cand am vazut Piratii din Caraibe acum 2 luni parca erau doar 6 persoane in toata sala la 11.30. Am facut prostia sa ma duc pe zi la Mumia (porcarie de film ) si era sala plina. Nu mi/a placut deloc dar asa m/am invatat minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare mie sau este ceva gen"Zmeura de aur "? thinking

| suntsuper a răspuns:

Mie chiar imi place atmosfera. Mai ales reclamele alea si trailerul dinainte de film, construiesc suspansul.