| AlessandraAndronic a întrebat:

Vizionati serialul "Iubiri secrete" de pe prima tv? stie cineva care este numele real al personajului Radu? e o scumpete de baiat ce sa mai...hai fetelor ca voi sigur stiti cevalaughing astept raspuns rapidlaughing

Răspuns Câştigător
| Crystal112 a răspuns:

Alin Brancu dar nu sunt poze cu el

28 răspunsuri:
| danyella42051 a răspuns:

Alin Brancu

| demidemi a răspuns:

Am idul lui Delia [Anca Tivadar] si ea este, vorbeste romana ca mi-a dat WEB dac vrei id-ul ei da un mesaj mie, pls

| raul1230 a răspuns (pentru demidemi):

Idul meu este raul_cornis contact me

| florentinnicu a răspuns (pentru demidemi):

Da-mi si mie id ei plz

| FloryAlexaMiha a răspuns (pentru demidemi):

Imi dai si mie id ei te roglove struck

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Alin Brancu. dar eu il urasccccccc :@

| Liquor a răspuns:

Alin Brancu. am id lui(stiu sigur ca e el.mi-a dat web).e super de treaba.

| Oana_Florentina_Badea_1990 a răspuns (pentru Liquor):

Vreau si eu idiul lui mil poti da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele real este tot RADU din cate stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt delia din iubiri secret cred ca vreti sa stiti numele real lui radu eu pot sa va spun ca stand cu el si ca aceasta intamplare adevarata nu pot spune decat ca numele lui este radu maris id lui este: radu_marysh89 daca il vcreti luaatil da nu stiu daca o sa va dea accept asa ca v-am pupat fetelor myulta bafta cu el da sa nu va dati prea mult asa la el sa nu mil furati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca il cheama Radu Maris.

| Oana_Florentina_Badea_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Radu Maris este numele din film iar numele lui real este Alin Brancu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vizionez serialul si eu zic ca il cheama radu maris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alin brancu

| victoriapapi a răspuns:

Da, vizionez serialul, dar nu stiu cum se numeste Radu.

| cristina_9458 a răspuns:

Alin brancu

| LaurikusDiDi a răspuns:

Radu maris este numele lui real... urmaresc si eu iubiri secrete! Este intamplare adevarata.numele lui real este Radu Marish :X.

fundita :X?

| laura_8847 a răspuns:

Alin brancu

| r0xx a răspuns:

Pe radu il cheama alin brancu

| BlackWhite a răspuns:

Nu il cheama ma Radu Marislaughing)) numele lui real e Alin Brancu nu va mai dati atata in figuri

| Mya_2107 a răspuns:

Logic cal cheama alin brancu dar toata povestea nu e reala este scrisa de cineva

| DanielBadBoy a răspuns:

Alin brancu... funda...

| anduța19 a răspuns:

Alin brancu.cauta.l pe fb si il gasesti.

| Mihail_vladut_1993 a răspuns:

Da e alin brancu si mi se pare cel mai tare sertial

| tivadaranca a răspuns:

Salut alexandra sunt delia (tivadar anca )de la iubiri secrete si pe radu al cheama alin brancu dac vreti ma contactati si va dau poze cu el la id:boureanur

| mate_6553 a răspuns:

Delia din iubiri secrete e

| sebyannaaa a răspuns:

Numele real alui radu te alin brancu si poti sa scrii pe google si la image ca iti da poze cu eltongue

| alexadragutza63 a răspuns:

Numele real este ALIN BRANCU, dar nu sunt prea multe poze cu el.big grinbig grin