| anonim_4396 a întrebat:

Voi astia care ati vazut toate sezoanele din Dexter, ce parere aveti de primele Ultimele 4 sezoane, sunt la fel de bune ca si primele 4? Se merita sa le vad si pe ultimele sau nu?

3 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Singura chestie la ultimele sezoane a fost ca deja devenea plictisitor.Adica devenise cam aiurea ca Dexter omora oameni in nestire si nu a fost prins niciodata, chiar daca a fost destul de aproape.Asta mi s-a parut singura problema.

*SPOILER*

Adica singurul fel in care a platit pentru ceea ce face a fost ca tipul ala Trinity a omorat-o pe Rita.Dar in rest.
Dar daca treci peste chestia asta, serialul este chiar foarte bun, merita fiecare episod.

| Iuliana186 a răspuns:

Mie mi-au placut la fel de mult si ultimele 4 sezoane chiar daca oamenii spun in general ca sunt mai slabute.
Singura chestie care m-a enervat a fost acel stupid final, ultimele minute din ultimul episod.
In rest serialul merita cu siguranta, dupa parerea mea.
Poti sa incerci sa te uiti in continuare si vezi daca iti place, caci parerile sunt subiective

| gardianuf a răspuns:

Se merita sa te uiti pana la capat happy!