| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce filme asteptati sa se lanseze anul acesta? Eu am asteptat Gretel & Hansel. Mi-a placut. Bizar dar bun.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Train to Busan 2 /Peninsula
Candyman (2020)
Venom 2
BIOS (2020)
Black Widow (2020)
Dune (2020)
Tom and Jerry (2020)

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

No Time to Die
Spiral
Top Gun: Maverick
The King's Man
The Conjuring 3
Venom 2
Greyhound
The Green Knight
Train To Busan 2
The Boy 2
Monster Hunter
Godzilla vs. Kong
Escape Room 2

Ce asteptam si am vazut:
The Gentleman
Underwater
Bad Boys for Life

| Apokales a răspuns:

Black Widow
Mulan
Wonder Woman 1984

| Dorotheea21 a răspuns:

Eu nu mai astept nici un film. sad
Toate premierele s'au amanat, toate turnarile de noi filme s'au oprit.
Cand vom scapa de criza asta o sa te rog sa iei in considerare un lucru pe care eu il cred de pe acum ca fiind sigur:
Multa vreme, productiile cinematografice viitoare se vor concentra la subiecte ca: apocalipsa medicala, pandemii, si lupta guvernelor si a medicilor cu acestea.
Am asteptat 'No Time To Die', au amanat pentru luna noiembrie, si probabil o sa fie un picut modificat, ca sa fie in ton cu tendintele viitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana acum pe 2020 va recomand Gretel & Hansel. Merita.

| Denisa730 a răspuns:

After we coliedded Trailerul e super funny dar bănuiesc că se amână lansarea cu virusul asta

| TheBIoodyHound a răspuns:

The Many Saints of Newark