| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce seriale urmariti?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Autopsia crimei.

| dannys a răspuns:

Acum sunt la vikingii sezonul 4.

| vocea a răspuns:

Nu urmaresc seriale de filme, doar unul am urmarit odata si era de groaza.

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Cred ca am raspuns la intrebarea asta de 100 de ori laughing
Ma uit deocamdata la Vikings si Gossip Girl. Dar am vazut multe si unele le-am lasat ca m-am plictisit de ele... probabil le reiau intr-o zi

| Niklauss a răspuns:

Arrow
Flash
Supergirl
Supernatural
The vampire diares
The originals
Teen wolf
Lucifer
Bulls
Si nu îmi mai amintesc dar in orice caz multe.

| Aslam a răspuns:

Da Vinci's Demons.

| Stefanismyname a răspuns:

The Secret Circle(e superb dar este doar 1 sezon), The Originals(astept sezonul 4), si acum ma uit la Lucifer

| Damonana a răspuns:

The vampire diaries
Teen wolf
Pretty little liars
Gossip Girl
Minority report
The 100
Lost

| anonim_4396 explică (pentru Damonana):

Ultimele 2 sunt faine, celelalte, nu stiu cum de poti sa le vezi