| SporeBox a întrebat:

Voi la ce anime ati plans? Eu aproape am plans la parasyte si la ousama game.

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Întotdeauna am încercat să evit seriile despre care știam că se termină trist și în mare parte am reușit - cu excepția a câtorva ZECI de cazuri. Asta nu se mai întâmplă acum, desigur. Dar oricum eu obișnuiesc să plâng ori de câte ori termin ceva ce îmi place, însă de ceva timp cred că mi-am ridicat standardele sau nu știu ce s-a întâmplat, că nu prea am mai dat de anime uri de care să mă atașez. Știu că ultimul la care am plâns a fost un film, Hotaru no haka. Ah, am oftat în timp ce tastatam ultima propoziție.

| MadRaven a răspuns:

La Naruto am plâns cel mai mult de-a lungul anilor. Am mai plâns la Elfen Lied, Zankyou no Terror și Code Geass.
În materie de filme anime, Hotarubi no Mori e și Grave of the Fireflies m-au bântuit cel mai mult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto

| Atticus13 a răspuns:

Eu am plans și la reclame. E ok?