| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce seriale va uitati? Ce-mi recomandati?

11 răspunsuri:
| TheBloodyRoses a răspuns:

Am început azi să mă uit la,, Stranger Things'' şi vreau să spun că este de-a dreptul genial.
Legends of Tomorrow şi unul din preferatele mele, Sons of Anarchy.

| amyana a răspuns:

Pai depinde de gustul tau eu urmăresc de ieri acest serial "Cronicele Shannara

| RAY a răspuns:

American horror story sezonul 1, supranatural sezonul 1, 2, familia bundy

| justanotheruser99 a răspuns:

Sherlock
The Librarians
Doctor Who
Vikings

| Alexuţ02 a răspuns:

Spartacus, Hawaii 5.0, NCIS : Los Angeles

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Mentalist
Dr.House
Two and a half men

| August99 a răspuns:

Ma uit la Vikings si Gossip Girl.

Conteaza mai mult la ce m-am uitat : The Mentalist, Prison Break, Lost, Lie to me, House MD, Suits, Person of Interest, The Blacklist si The Vampire Diaries...

Toate de mai sus ti le recomand

| TOOL a răspuns:

Pai - Supernatural / - The Mentalist / - Lost / - Dexter / - Lucifer

| Fumiko a răspuns:

Descendants of the sun, iris, the mentalist...

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Eu ma uit la The Mentalist, ti-l recomand cu placere. Pe langa el iti mai recomand si Prison Break, Lie to me si Pretty Little Liars

| Tanasiri a răspuns:

Empress Ki