| wazza a întrebat:

Vreaau si eu un film sau mai multe de comedie, dar pe care le-ati vazut si le ati da nota 10. Sa nu trebuiasca nici sa ma uit la trailer, ca stiu sigur ca e amuzant, nu conteaza genul, fara romantisme si drame, doar sa fie comedie. Exemplu ce am vazut eu comedii frumoase in ultimul timp: Deadpool, nine lives. astea sunt filme calumea. deci nu imi ziceti de american pie sau alte incercari. multumesc, funda

13 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Un polițist şi trei sferturi 1/2

| RoxB a răspuns:

Perrier's Bounty, Frank, Seven Psychopaths, The Hitchhiker's Guide To The Galaxy, John Dies At The End, Life After Beth, Swiss Army Man, Before I Disappear, Kiss Kiss Bang Bang, The Nice Guys

| Bellutza02 a răspuns:

Cei trei nătăfleți, e un film super fain, nu am mai putut de ras la el, iar eu nu rad deloc ușor.

| Razvan681 a răspuns:

Tăntălăul și gogomanul

| galaxygirl13 a răspuns:

Zombieland.

| Rhiana a răspuns (pentru galaxygirl13):

Asta nu e un film bun.

| galaxygirl13 a răspuns (pentru Rhiana):

E.

| MasterFlo a răspuns:

Ăla Micu', Paul mare polițist la Mall 1 și 2, Un film cu Paul Blart la Zoo (Parca Îngrijitorul de la Zoo, dar îl găsești tu e popular), Nu te pune cu Zohan

| Doina_Muntean_1971 a răspuns (pentru MasterFlo):

Ala micu' chiar i fain, si ingrijitorul de la zoo

| AnaMaria18Carmen a răspuns:

Mincinosul mincinoşilor

| Rhiana a răspuns (pentru AnaMaria18Carmen):

Filmul asta nu e de comedie.

| BingDirectionDaw a răspuns:

My Boss's Daughter
The Hangover 1, 2, 3
We're the Millers
Horrible Bosses 1, 2
Harold & Kumar 1, 2, 3
21 Jump Street
22 Jump Street
Overnight Delivery
White Chicks
What happens in vegas
Just Married
Anchorman 1, 2
Dumb and dumber 1, 2
Legally Blonde
Dude where's my car?
Definitely, Maybe
Good Luck Chuck
Ted 1, 2
Step Brothers
The 40 year old virgin

| Rhiana a răspuns:

Uită-te la filmul Mame Nebune. E mişto o să-ţi placa.