| Claudia a întrebat:

Vreau cateva filme horror foarte bune big grin nu foarte vechi big grin scrieti-mi multe ca am vazut o gramada tongue funda

Răspuns Câştigător
| Filozoful a răspuns:

Saw 3d,shutter,red sands,husk, case 39, antichristul,grudge,my bloody valentine,underworld, the messenger 1, 2. ,chain letter,the maze, blood shot, the 13th disciple, http://www.filme-groaza.ro/
si pe situl acesta poti sa vezi nume de filme de groaza care au aparut,nu poti sa te uiti online pe acest sit, dar vezi numele la film, si il cauti pe google.

1 răspuns:
| Deedii a răspuns:

Pai si eu iubesc filmele de groazalove struck dar nu m-am uitat la multesad.Id meu : adytza_dedy happy Si vb acolo.[Doar tu sa il iei si imi zici de unde il ai]happy
incearca : the unborn, casa de ceara, one missed call, varcolacul.
Cam atatea imi aduc aminte.laughing
Funditzsa?smug