| Anonimus12345678 a întrebat:

Vreau cele mai tari filme de comedie!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ioscaa1 a răspuns:

Te-am ajutat cu ceva? Eu le-am vazut pe toate sunt super filmele si cu actori foarte buni.Thats my boy, The Three Stoggers, The World Ends, Hangover 1, 2 si 3, New Kids Turbo, New Kids Nitro, Grown Up, Grown Up 3, Funny People, 50 First Dates, Zookeper, Here Comes The Boom, Happy Gilmore, Billy Madison, Super Bad, Accepted, Hotel For Dogs, Friday, Friday After Next, The Next Friday, Saturday, Alli G Indahouse, 21 Jump Street, Lottery Ticket, Pain&Gain, Dave Almighty, Evan Almighty, The Campaign, Ice Age:Continental Drift, The Dictator, Wanderlust, Project X, 21 And Over, Horrible Bosses.

3 răspunsuri:
| Coco_Mikutza_1988 a răspuns:

Stan & Bran
Vacanta mare
Vacanta mica
Las ferbinti
Nea Marin Miliardar
Sunt o baba comunista
Mamaia
Liceenii
S-a furat mireasa etc.
Fundita te rog :*

| Shinobi589 a răspuns:

Stan si Bran dar cel mai tare film este NEA MARIN MILIARDAR.

| Marin_Andra_1998 a răspuns:

Comedie de groaza