| roby223 a întrebat:

Vreau ceva filme horror dar bune.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Sinister, The nun, autopsy of jane doe, sputnik, baba yaga, black water, marionette.

As recomanda si TOGO un film foarte frumos, de alt gen dar care merita vazut.

| roby223 explică (pentru Frank51):

Multumesc pentru raspuns...o sa ma uit si la Togo

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Scary stories to tell in the dark (2019)

| Ofiintă a răspuns:

Bun venit în noul tău coșmar pe Elm Street.

| roby223 explică (pentru Ofiintă):

Freddy Crueger, l-eam vazut pe toate si le-as mai putea vedea de inca 10 ori

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu, eu iti recomand filmele terifiante care mie sincer mi-au facut pielea de gaina si anume Drag Me To Hell si Evil Dead(2013),am vazut mult mai multe dar acestea 2 mi-au placut in mod special, sper sa iti placa si tie.
Vizionare Placuta!

| roby223 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Le-am vazut pe amandoua si sunt exceptionale. In special Drag me to Hell

| Ancandf875 a răspuns:

Buna,sunt mare iubitoare de filme horror si pot sa-ti dau niste sugestii
1)the last shift
2)the autopsy of Jane Doe
3)evil death
Personal astea sunt preferatele mele.

| Ancandf875 a răspuns (pentru Ancandf875):

Jesabelle este la fel unul care imi place mult de tot

| roby223 explică (pentru Ancandf875):

Multumesc ....The Autopsy of Jane Doe l-am vazut si nu am mai dormit doua nopti la rand...dar iti multumesc pentru celelalte sugestii

| roby223 explică (pentru Ancandf875):

Multumes din nou