| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Vreau niste filme fantasty, supernatural, SF.Din astea.Mersi anticipat.Va pup si dau funda.
P.Stongueuteti sa-mi dati si filme si seriale :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme:
Catacombe
Producatorii seriei Puzzle mortal revin în atentia publicului cu Catacombe, un thriller incredibil cu Shannyn Sossamon în rolul Victoriei, care se îndreapta spre Orasul luminii pentru o a-si vizita sora, Carolyn, înterpretata de Alecia Moore.

Într-o noapte Victoria patrunde în catacombele pariziene. Înconjurata de cadavre si de întuneric, urmarita de cineva sau ceva, Victoria are parte de o experienta terifianta cum nici nu si-a imaginat.

Al seaselea simt
In acest zguduitor thriller psihologic, la numai 8 ani ai sai, Cole Sear (HALEY JOEL OSMENT) este hartuit de un secret apasator: il viziteaza fantome. Fire introvertita, retrasa, Cole este inspaimintat de sufletele nelinistite ivite din umbra. Derutat de puterile sale paranormale si prea tinar pentru a sti ce sa faca, Cole nu destainuie terifiantele sale trairi decit psihologului sau, Dr. Malcolm Crowe (BRUCE WILLIS). Pe masura ce Dr. Crowe incearca sa descopere periculosul adevar despre capacitatile supranaturale ale lui Cole, pacient si terapeut traiesc impreuna un soc ce-i va purta intr-o realitate infricosatoare si inexplicabila.

Ghost rider

Seriale:
Passions(1999)

| DianaDiaa a răspuns:

El barco
49 days

Răspuns utilizator avertizat