| Decebalul a întrebat:

Vreau o comedie foarte comica, in care sa nu ma mai pot opri din ras!

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti-as recomanda sa-ti recitesti postarea. Eu rad de o ora deja.

| Huehuehuehuehue a răspuns:

The hangover, The dictator, Ted, Grown ups si clar trebuie sa vezi How high

| valentingb a răspuns:

Without a paddle. Este numarul 1 in topul meu.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

La un film de comedie te vei opri din ras pentru ca trebuie sa aiba si el o poveste, nu?
iti recomand stand up comedy cu bobonete http://www.youtube.com/watch?v=0Ezo2ZKsKMI

| Morphines a răspuns:

The Dictator!winking

| Weider a răspuns:

Charlie Chaplin, e o legenda.

| DeKoniec a răspuns:

Este o comedie haotica. bobita cel din Las Fierbinti, cauta pe google spectacole cu el happy

| SSWK a răspuns:

Tricky. Depinde ce gen iti place.
Pe mine ma binedispune de fiecare data ROADTRIP - http://www.imdb.com/title/tt0215129/ - sau orice comedie cu Seann William Scott. In special primul American Pie...

| Rooksee a răspuns:

Hangover 1, Hangover 2

| alinike2 a răspuns:

Americad Pie de la 1 la 9 / Excursie in europa/ sary movie / dont be a menace / ted bear/ si traznitii laughing

| Alexoi a răspuns:

Rapture Palooza dar inca nu a iesit filmul pe 1 aprilie cred ca va fi