| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o listă cu filme de:
-acțiune,crimă,dramă
-comedie
-horror, thriller
-SF
-mister
ATENȚIE: FILMELE SĂ AIBĂ CEL PUȚIN NOTA 8 PE CINEMAGIA

6 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Mi se pare exagerat să ceri atât de multe genuri de filme la o singură întrebare și să mai ai și pretenția să fie de peste 8 pe cinemagia. Și mie mi se pare imdb-ul mai bun.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce-i ăsta, un ordin? Cinci minute ți-ar fi luat să citesti despre bunele maniere.

| nirocino a răspuns:

Nu mai lua Cinemagia ca reper, eu nu dau doi bani pe notele lor!
Este mai potrivit IMDb.

| MovieFan a răspuns (pentru nirocino):

Și mie mi se pare IMDB mai bun doar că notele de pe IMDB sunt foarte mici. Eu am văzut filme care aveau note peste 7 stele pe Cinemagia și sub 5 pe IMDB. IMDB este foarte dur cu notele față de Cinemagia

| Krax256 a răspuns:

Atunci de ce nu cauti tu personal pe cinemagia? Vrei sa stea altul sa faca sapaturi pentru tine doar pentru ca ti-e lene?

| MovieFan a răspuns (pentru Krax256):

Ca să știi și tu eu petrec cel puțin 2 ore pe zi pe Cinemagia căutând filme bune, doar că vreau să aflu și părerea altora despre filme. Dacă nu ai nicio treabă nu comenta aiurea