| patriciatimeea a întrebat:

Vreau sa imi cumpar toate cele 13 sezoane din Little house on the prairie (Casa de la pradera) din Romania. Am gasit ceva in America, dar transportul este destul de scump.
Am gasit ceva si pe ebay, dar nu stiu cum sa procedez( pentru ca mi-am facut cont pe 'www.ebay.de'. Daca m-ati putea ajuta sa imi cumpar de pe ebay( daca aveti un cont, si sa mi le iau prin intermediul dv ), sau daca stiti un site/magazin romanesc cu acest film, v-as fi recunoscatoare. Multumesc.

// ceea ce as dori sa imi iau de pe ebay :
http://www.ebay.com/......1167231684

2 răspunsuri:
| ShopAmerica a răspuns:

Contacteaza-ma si te pot ajuta sa le cumperi din America.

| patriciatimeea explică (pentru ShopAmerica):

Multumesc. Nu mai am nevoie.