| Neverrrrrr a întrebat:

Vreau sa imi spuneti 1-2 filme horror(cele mai bune pe care le stiti,calitative,originale,,un film horror dupa mine nu este unul cu valuri de sange si mutilari).Si niste filme in genul The giver,equals,warm bodies,beastly, the notebook,(romantice dar nu plictisitoare/obisnuite). Merita sa ma uit la passengers?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Oricum Passengers (2016) nu-l găsesti încă online.Te poți uita, în schimb, la Arrival (2016) sau și mai bine, la:The Thinning (2016) care este super fain.Iar unul horror nou:The Autopsy Of Jane Doe (2016),mie mi-a plăcut.
P.S.Iar gen Beastly sau Warm Bodies mai poți să încerci: Spring (2014) și When Animals Dream (2014)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Stell99 a răspuns:

Autopsia lui Jane Doe

| tickey a răspuns:

Ca film de groaza iti recomand the conjuring 1 si 2. Iti recomand passengers din 2008(o sa iti schimbe modul de gandire). blue is the warmest color iar e un film interesant. The 5th Wave 2016 e un film sf foarte misto.

| A02Sniper a răspuns:

The Gallows.