| BeeFree a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste filme bune care merita vazute. comedii, romantice, drame, horror( dar nu horror horror)...big grin

4 răspunsuri:
| riddhima a răspuns:

Scary movie 2 : ie de comedie si horror

| Mihai1972 a răspuns:

Uite-te la Just friends si Due Date! Sunt doua comedii bune!

| nikoalexa a răspuns:

Pai bodyguard romantic; misto milenge milenge ne vom revedea ::: nasa comedie scary movie ::shuter groaza :singur acasa :":"calibru 45; laguna albastra; anjali; mouse hunt; anjaani anjaani strainii; fundita eu ti-am dat multe filme pup

| ioan12345 a răspuns:

Tias recumanda Twilinght (bine depinde de varsta).