| Marcov_Elena_2003 a întrebat:

Vreau sa ma fac actrita, dar nu aici in Romania ci in Turcia, ajutati-ma! Nu stiu ce sa fac! Nici nu stiu daca acolo in Turcia iti trebuie ceva ca sa poata sa te angajeze...nu stiu ajutati.ma, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbesti fluent turca?
Daca da, atunci intra pe site-urile turcesti si cauta informatia care te intereseaza, conditii de intrat la o facultate de actorie turca si asa mai departe.
Daca nu stii turca, atunci cauta-ti ceva de facut in limba romana, ca nu te ajuta nimeni sa zbori, daca nu ai deja aripi!

| Clorox a răspuns:

Draga, trebuie sa stii turca la perfectie, daca nu esti frumoasa si daca n-ai o minte foarte buna ia-ti adio de la actoriewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ajungi tu actrita cand o sa devin eu presedinte.

| Costy9991 a răspuns:

Invata Turca (limba), du-te la un liceu de arte /facultate de arte, unde unde te invata actorie, invata limba engleza te va ajuta mult, nu te lua dupa restul fa ceea ce-ti doresti big grin

| Rares37 a răspuns:

Cunosti limba turca perfect? Ar trebui. Daca nu incepe cu studierea limbii.