| emolica42 a întrebat:

Vreau sa ma uit la un anime cu multa actiune,arme si cu ceva sange, un anime ca Jormungand. Ce imi recomandati? :3

7 răspunsuri:
| DanteR a răspuns:

Incearca Blue Gender sau Blood + ori Blood: The Last Vampire...toate au si horror.
Daca nu doresti cu horror, incearca ceva de genul girl threatino...cauta genul military ca de obicei acolo sunt f multe arme si actiunewinking

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Naruto,dar nu m-am mai uitat de cand era pe minimax, acum vreo 4-6 ani laughing

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Naruto,ti-as da mai multe detalii dar nu m-am mai uitat de cand era pe minimax, acum vreo 4-5 ani laughing

| MeGustaXD a răspuns:

Animefreak. tv. Poti cauta dupa gen si de asemenea poti viziona online cu subtitrare in engleza. [scrie pe scurt despre ce este vorba in fiecare anime] Bafta! happy

| Cezzyyy a răspuns:

Naruto este un serial foarte bun, dar abia de la shippuden incolo e ceva mai multa actiune. sunt si filme naruto. te poti uita, eu m-am uitat, pana acum sunt 219 ep parca din naruto normal si 271 de ep din naruto shippuden, cand sunt mai mari, au 16 ani.

| crystyvararu a răspuns:

Naruto e cel mai tare care il stiu sun 220 din seria naruto norma si 271 shippuuden

| Lazar_Marius_1989 a răspuns:

DrawnTogether Supe tare o sa iti placa.