| Uhuu a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film cu adolescenti (drama sau comedie)
FUNDA!

8 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

Comedii zici? Nu stiu comedii cu adolescenti decat cele de pe Disney (toate serialele sunt comedii),dar stiu ceva comedii, filme romanesti din 1953, ca " O scrisoare pierduta " ecranizare dupa piesa de teatru cu acelasi nume de I.L. Caragiale, e foarte amuzanta.Cauta pe video.google.com,gasesti acolo in 2 parti de cate o ora. SUCCES!

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Comedie suta la suta mori de rasrolling on the floor. AmericanPie toate filmele de la 1 pana la 8 sau 9 cate filme sunt.big grin...Doar uite-te la un film macar si sunt sigura ca o sa-ti placarolling on the floor

| Dean1996 a răspuns:

Easy a[merita, trust me, am murit de ras la unele faze:))]
Not another teenage movie
http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-adolescenti/

| Comeandtellmesomething a răspuns:

17 again

| dalia_7907 a răspuns:

Dirty Deeds (probe murdare)
John Tucker must die
comedii dragute cu adolescenti

| dyana_9040 a răspuns:

The House Bunny; A Cinderella Story; Mean girls; Love don’t cost a thing; She’s all that; 10 things I hate about you; Bring it on (sunt mai multe parti); Save the last dance 1&2; Step up1 2 &3; Just my luck; The perfect man; Another Cinderella Story; Cadet Kelly; A walk to remember; Raise your voice; What a girl wants; Bratz : The Movie; John Tucker Must Die; She’s the man; Greta; Freaky Friday; First daughter; Chasing liberty; The last song; Sidney White si daca vreai seriale e glee; the vampire diaries si mai stiusmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ştiu filme cu adoleşcenţi, dar poţi să te uiţi pe Disney Channel, acolo sunt multe cu adoleşcenţi. Fundă? puppy dog eyes

| Kriss16 a răspuns:

Weekend cu mama-drama

Requiem for a dream-drama

American Pie-comedie

17 again-comedie

Freky Friday-comedie

How High-comedie

sper sa iti placa(: