| Neverrrrrr a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film dar nu stiu la care,m-am gandit la Moonlight,merita? de ce? sau daca nu unul mai bun ca acesta,am chef sa vad un film bine facut, nu pe o anumita tema.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Ce pot să spun, chiar m-a impresionat cum a luat oscarul cel mai cel. Emoționant!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Eu îți recomand American Pastoral (2016)! Foarte, foarte bun, mie mi-a plăcut mult.

| Neverrrrrr explică (pentru faramatania):

Si de Moonlight ce parere ai?

| faramatania a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Ce pot să spun, chiar m-a impresionat cum a luat oscarul cel mai cel. Emoționant!

| Lina1993 a răspuns:

Eternal Sunshine of The Spotless Mind
V for Vendetta
Fight Club
Igby goes down
Art School Confidential

| dana78956 a răspuns:

Lion(2016)-Drumul spre casa e mai interesant