| Erik28 a întrebat:

Vreau sa mă uit la un film din alta țară. De pe Netflix.Am instalat vpn. Și nu merge. Cum pot sa mă uit la filme din alta țară?

Răspuns Câştigător
| user0328 a răspuns:

Încearcă: https://chrome.google.com/......ciiegomcon

Funcționează pe Netflix. Nu are toate țările, ce-i drept, dar are o mare parte.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai cumparat tu un vpn legal si nu functioneaza?

| Erik28 explică (pentru Violleta2022):

Am instalat un vpn gratis

| Violleta2022 a răspuns (pentru Erik28):

Vpn-ul gratis vine ca orice aplicatie gratis cu virusi la pachet si evident ca nu face mare lucru, ca menirea lui nu-i sa faca ceva pentru tien ci sa iti ia datele din computer.
Nu mai montati aplicatii gratis de pe internet, ca va procopsiti cu furt de date persoanle, cu cont bancar gol, cu credite bancare pe numele tau sau al parintilor, pe care nu le-ati facut voi samd.

Cumpara un VPN legit si vei avea acces la toate tarile.