| ReignForest a întrebat:

Vreau să mă uit la un serial de la tv cu sop cast. Problema e că atunci când intră în el e aiurea. Cum să explic:sonorul(replicile) sunt inainte iar videoul este înapoi. Adică spre exemplu daca persoanele vorbesc, nu arată că vorbesc in casă ci arată spre exemplu afară cu replicile de dupa din casă. Pe alte posturi merge bine.

1 răspuns:
| Dennis1993 a răspuns:

Înseamnă că link-ul de la postul respectiv este problema. Vezi ca vei găsii pe net mai multe link-uri pentru 1 post. Încearcă și alt link.