| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa revad un film, dar nu-mi amintesc cum se numea.Era vorba despre un cuplu care avea un copil, iar niste amici de-ai lor care se intalnisera impreuna cu ceva timp in urma il iubeau f mult.Parintii mor iar in testament spuneau ca doresc ca amicii lor sa aiba grija de copil.Acestia nu se intelegeau deloc bine(nu erau impreuna, tipa fiind combinata cu-n doctor). Cam atat imi amintesc.Filmul a aparut acum 1-2 ani.Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| killmesoftly a răspuns:

Cred ca este vorba de Life as We Know It http://www.cinemagia.ro/filme/life-as-we-know-it-484678/

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Life as We Know It