| PaulRo04 a întrebat:

Vreau sa urmaresc un serial sau anime. Dati-mi niste seriale sau anime-uri care v-au placut mult.

Răspuns Câştigător
| Belcianu_Mihai_1997 a răspuns:

Seriale: the vikings, the strain, Grimm, twd, GOT, prison break, stranger things, the terror, the 100, teen Wolf Anime uri, clasicele ar fi in primul rand, nu știu ce genuri îți plac dar eu recomand: Seven deadly sins, steins gate, boku no hero academia, gurren lagan, hunter x hunter, eu recomand one piece, chiar daca are grafica puțin mai veche dar te tine ocupat și ai parte de acțiune și amuzament cat cuprinde

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Attack on titan

| NoNameNoPain a răspuns:

Seriale: Game of Thrones, Breaking Bad, Lucifer, Westworld, The Flash, Supernatural, Arrow
anime: Naruto Shippuden, hunter x hunter, psycho pass, seria monogatari, boku no hero academia, darling in the FRANXX, grancresc Senki, nanatsu no taizai