| andreeas22 a întrebat:

Vreau să vă întreb ceva legat de serialul indian Suflete Pereche difuzat acum cativa ani pe Național Tv!
Ce părere aveți, se va mai putea redifuza serialul din nou pe National TV?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu! Dar se va mai putea redifuza doar pe canalul,, NATIONAL 24 PLUS''!

| Mt34 a răspuns:

Este în fiecare zi pe național tv între orele 7-8. Nu sunt sigur de ora la care începe

| andreeas22 explică (pentru Mt34):

Robertyem am verificat programul tv pentru National 24 Plus și nu există Suflete Pereche niciunde menționat în program, poate Sufelete Trădate eu am spus Suflete Pereche!

| Mt34 a răspuns (pentru andreeas22):

Ahh, știu că se uită bunica mea. Totuși, e un cuvânt

| andreeas22 explică (pentru Mt34):

Urăsc cand vad mereu pe Google cand caut Suflete Pereche imi da Suflete Tratate cel mai de câcat serial si tot pe asta il pune tongue l-aș sterge definitiv daca as putea