| UnNumeScurt a întrebat:

Vreau sa vad un film cu o prietena,de la distanta, cum pot sa fac sa il vedem in acelasi timp, o sa vorbim vocal, dar nu cred ca putem da play in acelasi timp sa fie filmul la aceleasi secunde si milisecunde. Funda, mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca: https://letsgaze.com

3 răspunsuri:
| xRaduC a răspuns:

Skype are o optiune numita Partajeaza ecranul si inca una numita Partajeaza sunetul. Acestea doua va vor permite, pe parcursul conferintei, sa va uitati si la film in acelasi timp (cum ar veni de pe PC-ul celui care a dat partajarea), cat si sa vorbiti.
Sper ca ti-a folosit happy

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru xRaduC):

Intr-adevar, dar de cele mai multe ori optiunea de "partajare ecran" se vede in imagini, adica nu vezi perfect.

| xRaduC a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Nu stiu. La mine nu e asa. happy Stiu ce zici, singurele momente in care nu se vedea perfect era doar pe parcursul jocurilor. Avand unitate specializata pe gaming, nu e buna si pentru filmat, unde partajarile implica un fel de filmare. Dar am prieteni care reusesc fara probleme datorita unitatilor lor de ultima generatie sa se si joace si sa vedem si bine. Sau un alt motiv pentru care ar putea sa nu se vada perfect este din cauza posibilelor probleme de internet la unul sau ambii utilizatori.