| Adrain121 a întrebat:

Vreau si eu cateva episoade din RoboTzi si nu-s de unde sa le downladez si as vrea sa-mi dati si mie site-uri de unde pot sa le download va rog mult FUNDA

Răspuns Câştigător
| SookiexD a răspuns:

Pai le cauti pe youtube si dupa ce l-ai gasit, copiezi URL-ul si intrii pe keepvid.com si ii dai Paste acolo, si dai download thinking USOR

1 răspuns:
| Albertxxx a răspuns:

Http://youtubedownload.altervista.org/
Dai free download, e un program cu ajutorul caruia poti downloada filme/filmulete de pe Youtube, cauti pe youtube linkul episoadelor preferate, le introduci in sectiunea URL, dai download si gata.