| youandmeislove a întrebat:

Vreau si eu filme cu vampiri dar de dragoste in afara de twilight si toata seria sau the vampire diariestongue

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

1. Twilight (2008)
2. Twilight Saga New Moon(2009)
3. Twilight Saga Eclipse (2010)
4. Let the right one in (2008)
5. Queen of the damned (2002)
6. Interviu cu un vampir (1994)
7. Blade (1998)
8. Shadow of the vampire (2000)
9. From Dusk Till Dawn (1996)
10. Underworld (2003)
11. Day Watch (2006)
12. Nevestele lui Dracula (1960)
13. Vampire Suck
Uite aici un site cu mai multe filme cu vampiri:
http://snarkerati.com/movie-news/top-70-vampire-movies-of-all-time/
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri

6 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

True blood e foarte interesant.
Succes!

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| PriliBlueBlood a răspuns:

Let me in

| Garnet a răspuns:

Vampire knight the movie!

| youandmeislove explică:

Va multumesk!

| ale1710 a răspuns:

Buna...True Blood e un serial super... e plin de mister si de faze amuzande, povesti de dragoste si e cu vampiri, teriantropi, vrajitoare, varcolaci si Sookie, eroina este telepata.

sunt vreo 4 sau 5 sezoane filmate pana acum, dar seria cu cele 12 carti este mult mai interesanta si plina de anumite detalii. eu ma uit si la serial dar imi place mai mult sa citesc seria caci.cartea bate filmul.
cartile fac parte din seria,, vampirii sudului''( southern vampires)

| Liliana_Calin_1997 a răspuns:

Eu iti recomand filmul "the mortal instruments city of bones", cu toate ca nu e chiar cu vampiri, e tot fictiunewinking