| Oanna96 a întrebat:

Vreau si eu filme cu vampiri.:*.

Dau funda.la cele mai bune.

Răspuns Câştigător
| JuStKid a răspuns:

Twilight [Amurg]
Vampires Suck
The Twilight Saga: Eclipse
New Moon – Twilight 2
Interviu CU vampir
Vampire Diares
Pe toate acestea si inca multe altele le poti vedea aici: http://movies.dailytips.info/index.php?s=twilight Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Pai sa vedem ce mai stiu din vampiri :

-Interviu cu un vampir (Cred ca etse cel mai bun film pe care l-am vazut cu vampiri e facut dupa cartea cu acelasi nume scrisa de Anna Rice si pe care ti-o recomand)
-Bakjwi ( este suuuuper love struck ti-l recomand cu vampiritesmug)
- Immortally Yours ( Este povestea clasica, dar pe care o iuubesclove struck)
Circul ororilor: Asistentul vampirului ( un film destul de reusit)
Rise ( asta chiar ma spewriat laughing )

Sper ca te-am ajutat. Daca vrei si alte sugestii de filme imi scrii mesaj pe privat happy

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Twilight,Jurnalele vampirilor!

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Twilight,vampire diares.si daca tu cauti filme, nu seriale, atunci cauta la filme online cu vampiri gratis.vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine uite-te la serialul "Blood Ties" love struck sau chiar la "True Blood"...Sunt superi pentru. amatorii genului! Recomand! Bine şi Twilight e super dar mie îmi place mai mult seria "Cărţile sângelui" de Tanya Huff, cartea de la baza "Blood Ties"...