| AAnnonim a întrebat:

Vreau si eu niste filme ceva de genu:
1- O persoana sa ajunga undeva sus. dintr-o greseala.( exemplu He was a qiet man ..despre un angajat al unei firme care se saturase de stres si luat peste nas de ceilalti colegi de la munca si avea un pistol la el pentru a ii impusca pe ceilalti din firma...acestuia ii cade un glont pe jos..se apleaca dupa el si deodata. apare alt angajat care ii impusca pe ceilalti....acesta se ridica..il impusca pe celalalt..si este vazut ca un erou acum)
2- Sau despre cineva care munceste pe rupte cu o viata grea incercand sa ajunga cineva sau sa isi intretina familia (exemplu Pursuit of happyness).
3- Cat mai multe filme de genu.

1 răspuns:
| annneamary a răspuns:

Secret Love - Iubire Secreta...