| without2 a întrebat:

Vreau si eu niste filme cu vin diesel.dau funda.ms

Răspuns Câştigător
| Sakura1218 a răspuns:

Fast Five / Furios şi iute în viteza a 5-a (2011) - Dominic Toretto Trailer
The Wheelman (2011) - Milo Burik
Rockfish (2010)
Fast and Furious 4 / Furios şi iute 4: Piese originale (2009) - Dominic Toretto Trailer
Babylon A.D. (2008) - Toorop Trailer
Find Me Guilty / Pledez vinovat?! (2006) - Giacomo "Jackie Dee" DiNorscio Trailer
The Fast and the Furious: Tokyo Drift / Furios şi iute: Tokyo Drift (2006) - Dominic Toretto (aparitie speciala, necreditat pe generic) Trailer
The Pacifier / Bona de la forţele speciale (2005) - Shane Wolfe Trailer
The Chronicles of Riddick / Riddick - Bătălia începe (2004) - Richard B. Riddick Trailer
The Chronicles of Riddick: Dark Fury / Cronicile lui Riddick: Furia intunecata (2004) - Richard P. Riddick (voce)
A Man Apart / Pe cont propriu (2003) - Sean Vetter Trailer
XXX / Triplu X (2002) - Xander Cage/Triplu X Trailer
Knockaround Guys / Patru baieti si o geanta (2001) - Taylor Reese
The Fast and the Furious / Furios şi iute (2001) - Dominic Toretto
Boiler Room / Vârful piramidei (2000) - Chris Varick Trailer
Into Pitch Black (2000) - Richard B. Riddick
Pitch Black / Întuneric total (2000) - Richard B. Riddick Trailer
The Iron Giant / Uriasul de metal (1999) - Iron Giant (voce) Trailer
Saving Private Ryan / Salvaţi soldatul Ryan (1998) - Soldatul Adrian Caparzo Trailer
Strays / Rătăcitorii (1997) - producer Trailer
Multi-Facial (1995) - Mike
Awakenings / Revenire la viata (1990) - Hospital Orderly

este scris si numele personajului pe care il joaca in film.

Sper raspunsul meu iti este de folos!

2 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

Fast five!

| without2 explică (pentru paulpaul25):

Doar ce l-am vazut si de aia mai vreau