| Adrian1457355 a întrebat:

Vreau si eu o lista cu filme/seriale care merita vazute.Dau funda

9 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Filmele nu-mi plac, exceptie doar Stapanul Inelelor si Hobbit, iar seriale recomandate ar fi Prison Break, Banshee, Taboo, Sherlock, Spartacus, Vikings, True Blood, Suits, Game of Thrones, Breaking Bad, Lucifer si How to get away with murder

| FaraNumePls a răspuns:

Seriale :
Riverdale
Anatomia lui Grey
Sper Girl
Cum sa scapi nepedepsit
Psihologia crimei
Supernatural
Filme:
Seria Divergent
Seria The hunger games
Seria Harry Potter
Pecetea morții
Lights Out
Seria Annabelle
Seria Chuchy (nu știu dacă am scris corect)
Busola de aur
Ti-am lăsat și serii de filme care au rămas așa cunoscute de toți.

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Filmele in care joaca Eva Green, le gasesti pe cinemagia
filmele in care joaca Anthony Hopkins, cum ar fi : Surviving Picasso (1996) - Picasso, artist si demon, Hannibal, The Silence of the Lambs, Red Dragon si Instinct - pe instinct insist sa il vezi! merita!
Crimson Peak - suspans, mister + ceva elemente horror ici si colo
Silent Hill 1 +2 - horror
As good as it gets - mai bine nu se poate - e comedie. o sa iit placa, dar vizioneaza pana la final
Seria de filme Underworld :
Underworld (2003)
Underworld: Evolution (2006)
Underworld: Rise of the Lycans (2009)
Underworld: Awakening (2012)
Underworld: Blood Wars (2016)

The Brothers Grimm (2005) Frații Grimm - e suspans, mister si putin de supranatural

| andrabella a răspuns:

Hei buna iti pot recumanda niste filme pe care le-am vazut personal si mie mi-au placut foarte tare.
din viata reala, secretul lui ada, saroo, Neerja. Patriots Day, princesse un film foarte bun
acestea nu sunt din viata reala dar sunt frumoase, The Accountant, Clinical, Here Alone, The Hunter's Prayer, The Invisible Guest, shot in, toate filmele sunt intereseante merita vazute. te mai pot ajuta si cu altele am vazut mii de filme

| cami1626 a răspuns:

Grey's Anatomy
Reign
The Originals
Teen Wolf
American Horror Story
Supernatural
Arrow
The Flash
Riverdale
Prison Break
The Walking Dead
Fear The Walking Dead
Mr. Robot
Shadowhunters
F.R.I.E.N.D.S
Pretty Little Liars
Gossip Girl
True Blood
Glee
Vikings
Game of Thrones
Lucifer
Blacklist
Suits
The 100
The Big Bang Theory
Blindspot
Gotham
Agents of S.H.I.E.L.D.
Once Upon A Time
DC's Legends Of Tomorrow
Breaking Bad
House
Lost
The Mentalist
Narcos
The Last Kingdom
The Beauty & The Beast
The Tudors
Dexter
iZombie
The Fosters
Lie To Me
Ray Donovan
Outlander
Limitless

| gabryellaKim a răspuns:

The Vampire Diaries, Arrow, Reign, Game of Thrones, Supernatural, The Originals, The 100, The Bride of Habaek