| Stan24 a întrebat:

Vreau și eu un film BUN, nu conteaza genul dar contează să fie doar unul singur preferat al vostru!

19 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

El laberinto del fauno.

| mgtow a răspuns:

Venom, mumia (tom cruise actor principal), the equalizer 1-2,

| RAY a răspuns:

Coherence (2013)
eu fiind pasionat de stiinta iti recomand un film care la baza fizica cuantica, e interesant, ti-l recomand

| MagicOneT a răspuns (pentru RAY):

Ce fizica cuantica? laughing Au fost doar cateva mici precizari slab explicate de actori, pisica lui Schrödinger (n-am auzit in viata mea o explicatie mai slaba, nici macar de la profesorul meu de la facultate laughing) si idea de mai multe universuri / multivers care e doar o teorie.

Nu ma intelege gresit, a fost interesant filmul, interesanta abordarea, chiar ma bucur ca am gasit pe cineva care l-a mentionat.

Daca doresti sa mai adaugi si tu ceva... un mic debatewinking

| RAY a răspuns (pentru MagicOneT):

A fost singurul care discuta despre pisica aia, de asta l-am recomandat, mai am cateva care sunt greu de inteles https://www.imdb.com/list/ls059560818/

eu nu stiam ca imi place filmele sf, credeam ca sunt basme, dar fantezie sunt filmele fantastice

| MagicOneT a răspuns (pentru RAY):

Buna lista, am vazut destul de multe dintre ele, dar ce sa zic acum, mi-ai dat de lucru.

Recomand si pentru cei care vor sa-si puna mintea putin la treaba cand se uita la un film.

| RAY a răspuns (pentru MagicOneT):

Ajuta mult daca inveti o limba straina, pentru ca reti informatia, incerci sa intelegi ce vrea sa spuna astfel repeti de mai multe ori scenele

| faramatania a răspuns:

Mr. Church (2016)

| Sn4k3 a răspuns:

John Wick

| mastadont a răspuns:

Birdbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Get out

| MPersephone a răspuns:

Split.
E un film genial.

| NYØ2002 a răspuns:

Tantalaul si Gogomanul

| comyne a răspuns:

Dark Pheonix

| ArthurWarner a răspuns:

Black swan

| SkyWaves a răspuns:

Harry Potter happy

| R2D220MIHI a răspuns:

Toate filmele misiune imposibila sunt misto daca le-ai vz poti sa incerci si hitman's bodyguard

| Tenzor121 a răspuns:

 T-34, cel facut de rusi. Cel mai tare film