| bobby90 a întrebat:

Vreau si eu un film cu tema "iubire la distanta" sau ceva genul asta. Drama, comedie, romantic nu conteaza. Va rog frumos. Funda si vot. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Love in the time of cholera este exact ce vrei tu o sa ti placa

3 răspunsuri:
| iRaul a răspuns:

Uite ceva cu iubire la distanta foarte mare: P.S. I Love You. E drama-romance dar are si elemente comice in el. big grin

| Ralu06 a răspuns:

Incearca si Going the Distance http://www.imdb.com/title/tt1322312/
Poate iti va placea;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Storia di una capinera (Sparrow)- Aripile iubirii, drama (1993)
Closing the Ring- Povestea unui inel (2007)
Somewhere in Time - Undeva, candva (1980)
Letters to an Unknown Lover- Scrisori catre un iubit necunoscut (1984)
Message in a Bottle- Mesaj de departe - (1999)