| CяﻵsŁﻵηε a întrebat:

Vreau si eu un film de groaza. dar d groaza, cu tineri, paduri, nebuni, criminali.love struck
funda mareeelove struck

7 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Buna

The ring1, 2
Paranormal activity1, 2
Whrong turn1, 2,3
The exorcism of Emily Rose
House of wax
Drag me to hell

Sper ca te-am ajutathappy

| elenutza27 a răspuns:

Mie mi s-a parut ca Shutter a fost cel mai tare film de groaza. Daca vrei, incearca-l. (funda? )

| toxicgirll a răspuns:

The ring 1 2003
The ring 2 2005
The Texas Chainsaw Massacre (2003)
Sleepy Hollow 1999 [ nu este foarte de groaza dar merita vazut ]
House of wax 2005
Saw 2004
Saw 2005
Saw 2006
Saw 2007
Saw 2008
Saw 2009
Saw 3D 2010
Hostel 2005
Hostel II 2007
El Orfanato 2007 [ Cel mai tare film din categoria horror pe care l-am vazut pana acum. ]

| elenabzz a răspuns:

The Grudge e cel mai tare :X:X vezi ca are 2 parti tongue funda?

| mehanna2000 a răspuns:

Cele 12 fantome
este vb de o familie care aveau o cabana in munti si in aceea cabana (era noua)era bantuita de niste fantome si in fiecare noapte sotia isi facea dus iar ea credea ca e apa dar era sange si etc.si cu una taiata de lift. brrrrr e de groaaaaaaaaaazaaa!

| soricori a răspuns:

The final destination, crede-ma e de groaza, si eu l-am vazut si am murit de frica

| micutulfluturas a răspuns:

Papusa chuky